Atrakcje dla Firm

Atrakcje i Eventy Pałacu Paulinum

Pałac Paulinum gwarantuje nie tylko najwyższą jakość usług noclegowych i gastronomicznych, lecz także zajmuje się organizacją niezapomnianych imprez, które są doskonałym uzupełnieniem konferencji, szkoleń i bankietów.

palacwojanow - Wieczory Tematyczne Wieczory Tematyczne rozwiń szczegóły

X

Bal Bogów
Zabawa łączy elementy charakterystyczne dla Starożytnej Grecji i postaci mitologicznych. Dekoracje wnętrz przedstawiać będą elementy architektury typowe dla tamtych czasów. Na ścianach pojawią się malowane scenki mityczne i rzeźbione sylwetki Bogów.
 
Bal Latino
Impreza w ciepłym klimacie latynoskim, sala zostaje zaaranżowana na południowoamerykański klub z palmami, kaktusami i girlandami kwiatowymi
 
Bal Wenecki
Zabawa przenosi się do Wenecji gdzie goście bawią się z widokiem na najbardziej znane miejsca tego miasta: Plac Św. Marka, Plac Dożów i Grand Canal
 
Prohibicja Party
Wieczór w klimacie nawiązującym do okresu prohibicji w Stanach Zjednoczonych (przełom lat 20-tych i 30-tych). Prowadzący wciela się w rolę Al. Capone lub Ojca Chrzestnego. Dodatkowe atrakcje to ruletka, black jack, napad gangsterow, pokaz charlestona i wiele innych.
 
Future Party
Dynamiczny, pełny futurystycznych akcentów klimat, który jest doskonałą kontynuacją utrzymanego w charakterze matrixowym pleneru. Kosmiczne wątki muzyczne, malowidła graffiti o tematyce future, światło efektowe oraz ultrafiolet i wiele innych.
 
Wieczór z Duchami
Przeniesiemy Państwa w tajemniczy świat magii i czarów, gdzie wszystko dzieje się jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki. Niemożliwe stanie się możliwym i sami Państwo będziecie tego uczestnikami. Wróżby, alchemik, człowiek guma to tylko niektóre z atrakcji.

palacwojanow - Kabarety Kabarety rozwiń szczegóły

X

 

 Kabaret Paka

Kabaret Paka to doskonali śmiechoterapeuci. Pełni żywiołowości, zaskakujących kostiumów i rekwizytów z nieograniczonymi pokładami błyskotliwego dowcipu tworzą niebywały estradowy show. Kabaret Paka prezentuje satyrę społeczną, obyczajową i polityczną. Mają odwagę wsadzić kij w mrowisko, bez względu na konsekwencje i zdanie innych. Paka to skecze, monologi, piosenki oraz zręcznie i z wdziękiem prowadzona konferansjerka, pełna błysku, blasku i przedwojennej elegancji.

 

 

Teatr Nasz

Kraina dobrego humoru- program prezentacji artystycznej układany jest zawsze w zależności od charakteru występu, ilości widzów, proporcji płci, wieku, profesji itp.. Może to być kabaretowe show, znakomity recital Jadwigi Kuty z udziałem zaproszonych muzyków lub program składający się z fragmentów rożnych przedstawień Kabaretu Naszego. Prezentacja może być połączona z prowadzeniem przez aktorów części oficjalnej imprezy wraz z odpowiednią oprawą muzyczną.

palacwojanow - Oprawa muzyczna imprez Oprawa muzyczna imprez rozwiń szczegóły

X

 Współpracując z wieloma orkiestrami, zespołami i DJ, zaoferujemy Państwu oprawę muzyczną z repertuarem odpowiadającym charakterowi każdej imprezy. Dodatkiem, mogą być także występy taneczne czy rewie.
 
Zespoły, które polecamy:
 

Cocon’s Club- wykształceni i doświadczeni muzycy, którzy mają na swoim koncie występy w kraju i za granicą. Zespól występuje w rożnych składach i konfiguracjach. W ofercie znajduje się występ solowy skrzypka lub pianistyśpiewającego, dowolnie skonfigurowane duety, tria,kwartety aż po pełny skład 8 osobowy. Zespół przygotowuje także tematyczne imprezy. Dodatkowo w programie znajduje się:
- popisowy występ perkusisty do muzyki w rytmach latynoamerykańskich, i stylu Safi Duo
- występ gitarzysty z repertuarem Carlosa Santany
- występ saksofonisty z repertuarem funky i disco lat 80’
 
Występ Tomka Grdenia- to niezwykle utalentowany, obdarzony olbrzymim poczuciem humoru, wiecznie młody artysta. Tomek łączy podczas swych występów zapomniany już prawie klimat swingu z parakabaretowym podejściem do piosenek, publiczności i samego siebie. Występuje sam, rzadko jednak sam śpiewa publiczność bowiem wciągnięta do wspólnej zabawy z piosenką, podśpiewuje, pogwizduje stając się chorem-orkiestrą. Idealna atrakcja podczas kameralnych wieczorów.

palacwojanow - Impreza z DJ i karaoke Impreza z DJ i karaoke rozwiń szczegóły

X

Tak bardzo popularną zabawę przy Karaoke, uwielbianą przez wiele osób można zorganizować także w Pałacu Wojanów. Zapewniamy sprzęt, DJ prowadzącego karaoke i nagłośnienie. Dla bardziej ambitnych proponujemy congiste dogrywającego na żywo na instrumentach perkusyjnych, które mogą być także udostępnione gościom (po krótkim instruktarzu).

palacwojanow - Atrakcje rycerskie Atrakcje rycerskie rozwiń szczegóły

X

 Oferujemy Państwu „żywe lekcje” historii połączone z dobrą zabawą. Pałac Wojanów to idealnie miejsce na zorganizowanie pokazów walk rycerskich, urządzenie biesiad średniowiecznych, turniejów rycerskich, pokazów katowskich lub pokazów konnej walki rycerskiej.
 
Proponujemy także pokazy i naukę tańca dworskiego, koncert zespołu muzyki dawnej, straż honorową, która będzie witała gości w Pałacu i wiele innych.

palacwojanow - Degustacje Degustacje rozwiń szczegóły

X

 Winiarnia, zlokalizowana w piwnicach Pałacu lub inne stylowe pomieszczenia stanowią doskonałą oprawę do degustacji win, whiskey i innych alkoholi. Profesjonalny kiperzy przeprowadzą naukę rozpoznawania gatunków wina, sposobów produkcji i degustacji whiskey, dzieląc się przy tym wiedzą i ciekawostkami na ich temat.

palacwojanow - Wieczór Szkocki Wieczór Szkocki rozwiń szczegóły

X

W ten wieczór przeniesiemy Państwa w świat whisky, muzyki na dudach i typowo szkockich klimatów.
 
W programie proponujemy:
- muzykę celtycką na żywo- Caledonia Band Duet (dudy szkockie i flety irlandzkie oraz piano)
- uroczystą kolację z tematycznym menu
- pokazy tańca irlandzkiego- Celtic Dance
- podział Gości na klany szkockie i degustacja szkockiej whisky
- quiz wiedzy o Szkocji
- nauka i konkurs tańca z nagrodami
- Szkocka Moda Męska- konkurs i wybór Szkota wieczoru
- DJ - zabawa taneczna
- scenografię, oświetlenie i nagłośnienie
- nagrody dla uczestników

palacwojanow - Team Building Team Building rozwiń szczegóły

X

  Zorganizujemy dla Państwa wolny czas zabawami integracyjnymi i rekreacyjnymi, tak, aby wyniesione wrażenia na długo pozostały w pamięci. Organizujemy imprezy integracyjne i szkolenia z dużą dawką adrenaliny i zabawy. Imprezy integracyjne dla firm są zawsze dobierane do indywidualnych możliwości i potrzeb grupy.
 
 
Karkonosze i bliskie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych to świetne miejsce na tego typu zajęcia. W ofercie znajdują się między innymi:
- Paintball
- Quady
- Samochody terenowe
- Techniki alpinistyczne lub przenoszona ścianka wspinaczkowa
- Wyścigi wieloosobowych nart i noszy
- Przeloty widokowe samolotem
- Loty balonem
- Zorbing
- Turniej strzelania z łuku lub wiatrówki
- I wiele innych

palacwojanow - Zajęcia sportowe Zajęcia sportowe rozwiń szczegóły

X

Nordic Walking
Marsz po zdrowie z licencjonowanym instruktorem malowniczą trasą wzdłuż rzeki Bóbr i stawów Karpnickich. Tego typu zajęcia mogą być uprawiane przez każdego- bez względu na wiek czy kondycję. Aktywny wypoczynek grupy to także dobry sposób na integrację.  Łączny czas wycieczki to około 160 min
 
Rajdy rowerowe po Dolinie Pałaców i Ogrodów
Dolina Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej oferuje sieć tras rowerowych, z których chętnie korzystają miłośnicy dwóch kółek. Kilometry oznakowanych szlaków turystycznych i rowerowych poprowadzą Państwa przez najpiękniejsze zakątki ziemi jeleniogórskiej. Trasa prowadzi przez spokojne drogi o małym natężeniu ruchu
 
Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po dolinie daje możliwość odwiedzenia najpiękniejszych w okolicy zamków i pałaców. Wycieczka połączona może być z lunchem w jednym z obiektów.
 
Oferta zawiera:
- wynajem rowerów oraz kasków
- przewodnik
- eskorta i opieka techniczno-medyczna
- napoje i przekąski dla uczestników
 
Joga, Pilates i Body Art – zajęcia dla grup na świeżym powietrzu na terenie historycznego parku Pałacu dają możliwość uspokojenia umysłu, uelastycznienia mięśni ciała i wyzwolenia dobrego nastroju. Po zajęciach oferujemy zdrowe lunche wzbogacone smacznymi koktajlami i napojami ze świeżych owoców serwowane także na terenie parku.
 
Zajęcia aqua aerbiku lub aerobiku- to świetny sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Zajęcia mogą być dobrą formą integracji i rozrywki nie tylko dla Pań.

palacwojanow - Sporty Zimowe Sporty Zimowe rozwiń szczegóły

X

Bliska odległość od Gór Karkonoskich (około 15 km) daje możliwość skorzystania z licznych tras narciarskich i biegowych nie tylko w Polsce, ale i Czechach.
 
Na Państwa życzenie zorganizujemy całodniowy wyjazd na narty i szkolenia narciarskie, a po dniu spędzonym w górach zaprosimy nagrilla i grzańca przy wtórze lokalnej kapeli.
 
Zawody narciarskie na pewno urozmaicą imprezę i sprawią, że oprócz dobrej zabawy goście będą mieli szansę współzawodnictwa. Zawody są prowadzone przez instruktorów, którzy są czołowymi narciarzami wPolsce (aktualni oraz byli członkowie kadry narodowej, czołowi instruktorzy oraz instruktorzy wykładowcy, uczestnicy kongresów międzynarodowych, prowadzący zajęcia na Centralnych Kursach Instruktorskich www.demoteam.eu)

palacwojanow - Pałacowe upominki dla grup Pałacowe upominki dla grup rozwiń szczegóły

X

 
Wydawnictwa i książki
Pałac Paulinum posiada bardzo bogatą i interesującą historię, dlatego proponujemy Państwu zakup książek i wydawnictw o Pałacu Paulinum, jako upominek dla swoich Gości.
Informator o Dolinie Pałaców i Ogrodów (wersja polsko-angielska oraz polsko-niemiecka)
Przewodnik „W Dolinie Królów”
Przewodnik „W Dolinie Pałaców i Ogrodów”
 
Upominki z Logo Pałacu Paulinum i Państwa firmy
Kubki, długopisy, torby, grawerowane kieliszki to tyko jedne z upominków, które z przyjemnością przygotujemy dla Państwa Gości, aby pobyt w Pałacu Wojanów na dłużej pozostał w ich pamięci.
 
 
Pałac zapewnia dostarczenie upominków do pokoi przed przyjazdem Gości.

palacwojanow - Spływy rzeką Bóbr Spływy rzeką Bóbr rozwiń szczegóły

X

SPŁYW PONTONAMI po malowniczej rzece Bóbr.

Jeśli szukacie Państwo formy aktywnego wypoczynku, to ta atrakcja jest właśnie dla Państwa.

Spływy odbywają się na jednym odcinku  o długości ok. 8 km. Rzeka na tym odcinku, przy odpowiednim stanie wody jest bardzo spokojna i przyjazna. 7-osobowe, profesjonalne pontony, którymi dysponujemy są bardzo bezpieczne, dlatego oferowane spływy   nadają się dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z takimi aktywnościami.

Każdy uczestnik spływu zostaje wyposażony w kamizelkę, pagaj i kask.

Czas trwania spływu to ok. 2-2,5h.