Wesela i Bankiety

Pałac Paulinum to idealne miejsce, aby obchodzić tak wyjątkowe święto, jakim jest ślub i wesele, by cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Niepowtarzalny klimat sal bankietowych, idealna oprawa florystyczna i muzyczna, wspaniałe jedzenie oraz miła i dyskretna obsługa podkreślą wyjątkowy charakter Państwa uroczystości

Ofertę na organizację wesela w Pałacu Paulinum 2018 znajda Państwo TU.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją wesela lub mają pytania, prosimy o kontakt:

DZIAŁ MARKETINGU:
e-mail: biuro@palac-wojanow.pl
tel.: +48 75 75 45 319, 307, 304 - pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: +48 75 75 45 300 - 24h
fax.: +48 75 75 45 303

palacwojanow - Dekoracje i fotografia ślubna Dekoracje i fotografia ślubna rozwiń szczegóły

X

W zakresie fotografii ślubnej współpracujemy z panem Markiem Koprowskim, który jest laureatem wielu nagród w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej. Jest członkiem elitarnego grona najlepszych fotoreporterów ślubnych na Świecie -Wedding Photojournalist Association WPJA, oraz prestiżowej amerykańskiej organizacji The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association (AGWPJA) zrzeszającej najlepszych artystycznych fotoreporterów ślubnych (25 miejsce w rankingu światowym w 2012 roku). Do tej pory fotografował śluby w takich miejscach ja Włochy, Niemcy, Francja, Malta i Polska. Ceniony głównie za kreatywność, indywidualne, pozytywne podejście do klienta i zaangażowanie wynikające z pasji do tego co robi. Jego prace można zobaczyć na stronach www.marekkoprowski.com oraz www.k-artpolska.pl

 

Profesjonalne usługi florystyczne świadczy dla Pałacu Wojanów Studio Florystyczne Dream Flower. Jest to firma prowadzona przez florystkę Agnieszkę Prokop, której odwieczną pasją jest aranżacja kompozycji kwiatowych. To właśnie ona posiada ten sprawdzony, magiczny dar artystyczny, komponowania kwiatów i aranżacji wnętrz roślinami, umiejętnego postępowania z żywym materiałem roślinnym.

W swojej pracy wykorzystuje przede wszystkim zasady kompozycji plastycznej oraz wiedzę dotyczącą sposobów zagospodarowania przestrzeni oraz dekoracji wnętrz.

Oferowane przez Panią Agnieszkę Prokop dekoracje, to połaczenie naturalności z ekskluzywnością, realizowane na bazie żywych kwiatów oraz naturalnych dodatków, co sprawia, iż każdy projekt staje się wyjątkowy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Studia Florystycznego Dream Flower
www.dreamflower.pl