Oferty dla Firm

Pałac Paulinum to neorenesansowa rezydencja miejska położona na Górze Krzyżowej, na terenie 12 h parku krajobrazowego w odległości 3 km od centrum Jeleniej Góry.
Po pieczołowicie przeprowadzonej rekonstrukcji Pałac Paulinum jest siedzibą obiektu hotelowego z rozbudowanym zapleczem konferencyjnym i rekreacyjnym. Szykowne, gustownie umeblowane wnętrza pozwolą na zorganizowanie kameralnych spotkań businessowych na najwyższym poziomie, a wysublimowana kuchnia oraz bogata karta win będą doskonałym uzupełnieniem tychże spotkań.

Pokoje
Historyczny charakter Pałacu i przytulna atmosfera sprzyjają indywidualnym pobytom jak i spotkaniom businessowym. Wystarczy wybrać jeden z 29 stylowych, bogato wyposażonych pokoi, by cieszyć się obecnością w tym wyjątkowym miejscu.
 
Pokoje wyposażone są w:
- TV-Sat
- WI-FI
- Telefon


W cenę noclegu wliczone jest śniadanie oraz możliwość korzystania z sauny fińskiej i tureckiej, jacuzzi, groty solnej oraz basenun w Pałacu Wojanów. Do dyspozycji Gości oddajemy również wypożyczalnię rowerów oraz biliard. W pobliżu obiektu znajduje się także boisko do piłki nożnej.
Obiekt przystosowany jest także do przyjęcia osób niepełnosprawnych w przestronnych pokojach z dostępem do windy.

Pałacowe SPA oferuje szeroką gamę zabiegów i masaży. Dla grup proponujemy specjalne oferty i pakiety.
 
Na życzenie Klienta, zajmujemy się także organizacją dodatkowych atrakcji.
 
Sale konferencyjne
Pałac Paulinum oferuje 6 sal biznesowo-konferencyjnych, w których można przygotować kameralne spotkania dla około 15 osób oraz szkolenia dla 80 uczestników.
 
Gastronomia
Szerokie zaplecze gastronomiczne daje możliwość zorganizowania różnorodnych imprez i eventów, podczas których Szef Kuchni proponuje bogate i zróżnicowane menu:
 
- lunche i kolacje serwowane
- bufety tematyczne
- uroczyste kolacje i bankiety
- uczty biesiadne
- potrawy z grilla wzbogacone o specjalne dania (pieczone prosię, świnię, udziec lub wiejski bufet ze swojskim jadłem)
 
Parking
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny, niestrzeżony parking.